Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Pub Piwnica - Słubice

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaPub Piwnica
Adresul. 1-go Maja 6
Godziny otwarciaWt. - Czw.: 17:00 - 00:00
Kontakt tel.+48 95 758 21 62
Strona wwwhttp://www.pub-piwnica.pl
E-mailslubice@pub-piwnica.pl


O nas – usytuowany w pobliżu centrum miasta nowy, inny, pozytywny
Klub Muzyczny Piwnica. Na dwóch salach naszego lokalu znajdziecie dwa bogato wyposażone bary, parkiet taneczny z wyselekcjonowanymi gatunkami muzyki trafiającymi do szerokiej publiczności, klimatyzowane pomieszczenia, profesjonalną i miłą obsługę oraz vip room idealny na uczczenie wyjątkowej okazji wspólnie z najbliższymi przyjaciółmi.

Jesteśmy tu właśnie dla Was – u nas możecie skosztować wybornej whisky, spróbować orzeźwiającego drinka, poczuć smak aromatycznej kawy oraz posłuchać doskonałych muzycznych brzmień. Nie zapomnieliśmy oczywiście o fanach wszelkich dyscyplin sportowych. U nas swoje ulubione drużyny oraz sportowców możecie oglądać w trzech pomieszczeniach na czterech wysokiej jakości telewizorach 50 cali.

Weekend…! - trwa u nas trzy dni! każdego tygodnia w czwartki, piątki i soboty zapraszamy na muzykę prezentowaną przez naszych rodzimych jak i zapraszanych na szczególne wieczory dj-ów, prezenterów, muzyków oraz wokalistów, dla tych którzy na weekend nie czekają cyklicznie co dwa tygodnie we wtorki mogą poszaleć wokalnie na karaoke korzystając z licznych promocji cenowych jakie obowiązują w wybranych dniach tygodnia.

Jesteśmy tu dla Was, zmieniamy się dla Was, chcemy abyście to właśnie Wy
tworzyli charakter i niepowtarzalność tego miejsca.

W weekendy prowadzimy delikatną selekcję by każdy nasz gość mógł czuć się swobodnie i bezpiecznie.

Zapraszamy. Klub Muzyczny Piwnica.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze

Kluby i Puby


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję